Op zondag 5 april 2026, het hoogfeest van Pasen, hebben we in de kerk van Kerkdriel de opstanding van Christus feestelijk gevierd. Celebrant was pastoor Roland Putman die werd bijgestaan door maar liefst drie leerling-misdienaars. Hun enthousiaste en zorgvuldige misdienen droeg bij aan de schoonheid en de plechtigheid van deze feestelijke Eucharistieviering.
In de vreugde van het Paasfeest klonk het jubelende “Christus is verrezen!” door de kerk. Een mooi moment van geloof, hoop en gemeenschap. Dank aan allen die aanwezig waren, aan de misdienaars, de zangers, de lectoren en alle vrijwilligers die deze viering mogelijk maakten.
De laatste foto is van de eierrotonde tussen Kerkdriel, Alem en Rossum in, lokaal beter bekend als Rome. Daar moet een flinke Paashaas aan het werk zijn geweest! Bommelerwaarders hebben kennelijk gevoel voor humor!



