Tuinavond over Tanzania
Vrijdag 12 september - 19.30 uur - Zaltbommel
Op vrijdag 12 september wordt er weer een laagdrempelige tuinavond georganiseerd in onze parochie. Dirk Beaard vertelt over zijn ervaringen in Tanzania.
Op vrijdag 12 september komt Dirk Beaard vertellen over zijn werk met straatkinderen in Tanzania. Toen hij nog pas 17 jaar was, is hij voor een project naar Tanzania gegaan. Wat hij daar vond heeft hem geïnspireerd om een project voor verlaten kinderen op te zetten en met succes. Hij wil graag zijn verhaal delen over vriendschap en hoop. Op bevlogen wijze neemt hij ons mee en deelt mooie bemoedigende ervaringen.
Naast het verhaal klinkt er ook een lied en is er gelegenheid voor vragen en gesprek. Nieuwsgierig? Kijk dan alvast op www.sisisote.org
Na afloop, vanaf ~21.15 uur, is er gelegenheid om nog wat te blijven drinken en na te praten.
Details
| datum: | vrijdag 12 september 2025 |
| tijd: | 20.00 uur (inloop vanaf 19.30 uur) |
| locatie: | Tuin van familie Van ’t Klooster Toepadweg 14 Zaltbommel |



